Počet položek: 0 0,- CZK

Vše o dopravě

Proces balení rostlin je pro nás velice důležitý. Dáváme si opravdu záležet na tom, aby se k Vám rostliny dostaly v perfektním stavu.

Rostliny vždy balíme v závislosti na ročním období. Během zimy je součástí balení „heat-pack“, který vytváří a udržuje teplo uvnitř zásilky. V létě naopak dbáme na to, aby rostliny uvnitř zásilky zvládly vyšší venkovní teploty.

Využíváme veškerý obalový materiál, který nám padne pod ruku, recyklujeme vše možné. A moc si vážíme toho, že nám v tom(už tradičně)pomáháte a darujete nám krabice a papírové tašky, které se ještě dají použit.

Moc vám za to děkujemeUsmívající se.

Zásilkovnu doporučujeme zvolit pouze k doručení menších zásilek (kvůli limitované maximální velikosti 50x40x30cm), k doručení větších zásilek je nutné využít Českou poštu.

Přijaté objednávky zpracováváme postupně během týdne a uhrazené objednávky odesíláme vždy od pondělí až do středy dopoledne, pro zaručené doručení ještě před víkendem.

Obvyklá doba doručení je po ČR druhý den od podání. Na Slovensko o den déle.

Po Praze a v okolí je možné nechat si dovézt zásilku až k Vám domů naším kurýrem. Termín doručování obvykle v úterý a pátek- je potřeba potvrdit po tel. domluvě.

Osobní odběr objednávek je možný přímo na naší prodejně v Praze: Opletalova 1339/35 – Praha 1